I děti se rády oblékají do značkového oblečení

Úno 20
2011

Pokud máte děti, určitě je rádi parádíte a oblékáte do pěkného oblečení. To se však může velmi prodražit a to zejména, když jde o značkové oblečení. V klasických kamenných obchodech skutečně oblečení stojí nemalé peníze, ale pokud se podíváte na internet tak zjistíte, že se dají pořádit krásné hadříky i za pár korun. Ideální jsou e-shopy, které přeposílaj zboží z anglie. Read the rest of this entry »

Kování je pro mě důležité

Úno 13
2011

Jsem muž, který má svoji drahou polovičku, tedy manželku. Ta má ráda úžasně vyladěné detaily, které já osobně jako muž k životu nepotřebuji. Ostatně jsem za to rád, že nejsem taková citlivka a takový detailista Read the rest of this entry »

Nový blog o zajímavých věcech

Úno 13
2011

Vítám Vás všechny na mém internetovém blogu. Tímto příspěvkem bych Vás chtěl všechny uvítat na tomto blogu a doufám, že se Vám tady bude líbit. Read the rest of this entry »

Slevové servery? Proč ne!

Úno 05
2011

Dříve jsem byl ke slevovým serverům docela skeptický a moc jsem slevám nevěřil. Vypadaly na první pohled velmi lákavě, ale na druhou stranu se mi nízkým cenám nechtělo věřit. I tak jsem však neodolal a koupil si slevněnou masáž. Říkal jsem si, že přijdu maximálně o tři stovky a aspoň budu vědět, jak se to s těmi slevomaty skutečně má. Read the rest of this entry »