Nechte si vyrobit krásné razítko

Lis 27
2011

Pokud jste podnikatelem, jistě by vás měla zajímat jedna věc a to je ověření, že jste to skutečně vy. Pokud tedy máte společnost a často Vám přichází balíky, může se stát, že po Vás bude chtít Česká pošta razítko, přestože již není povinnost, aby firma razítko měla. Je to ale stále doporučované, protože razítka, v očích lidí stále zůstávají jako ověřovací prostředek, že právě Vy jste oprávněná osoba jednat za tuto společnost. Na internetu můžeme najít službu výroba razítek za opravdu nízké ceny, které jistě každého překvapí.

Díky seznamce získáte partnery na procházky

Lis 26
2011

S příchodem podzimu se prodlužuje tma, a tak chodíme méně ven, třeba na procházky. V létě máme většinou hodně aktivit, ale když přijdou podzimní nebo jarní „plýskanice“, raději sedíme doma. Někdo čte knížky, jiný sleduje televizi, někdo si pouští oblíbené nebo nové filmy, jiný si zase hraje hry na počítači, čte různé novinky nebo surfuje. A pokud už jste na počítači, je vám více jak 16 let, a chcete to změnit, stačí si otevřít seznamku a můžete z pohodlí domova, hledat nového partnera nebo partnerku, kale i kamaráda nebo kamarádku. Osudová seznamka je nová seznamka, kde se zadarmo můžete zaregistrovat a všechny profily lidí, které tu jsou zaregistrováni, jsou vám k dispozici. Můžete si prohlížet fotky, pročíst si informace o tom člověku, který vás zaujal, případně mu poslat vzkaz nebo okomentovat fotku. Seznamka je vám kdykoli k dispozici. Pokud se zaregistrujete, můžete i vy dostávat vzkazy. Během dne se můžete kdykoli přihlásit a podívat se, zda vám nepřišly nové vzkazy, nebo zda váš profil někdo ohodnotil. Můžete si i prohlédnout nově zaregistrované. A kdo ví, nemusíte najít muže či ženu svých snů, ale můžete najít kamaráda nebo kamarádku. I dobré kamarádství je totiž pro náš život důležité.

Životní pojištění je jistota pro Vaše blízké

Lis 10
2011

Život nám přináší mnoho nečekaných zvratů. Nikdy nevíte, co se může stát Vám nebo vašim blízkým. Lidé si často myslí, že se jich nepředvídatelné události netýkají. To je samozřejmě velmi mylná představa. Život se Vám může během minuty obrátit o 180 stupňů. Předejděte krizovým situacím a pojistěte se. Velmi žádaným produktem je životní pojištění od společnosti Amcico. Read the rest of this entry »

Realizuje své sny s pomocí hypotéky

Lis 10
2011

Sníte o krásném a hlavně vlastním bydlením? Ušetřit několik set tisíc na byt či několik milionů na rodinný dům není úplně jednoduché. Pokud navíc nechcete čekat několik let, než se na Vašem účtu nashromáždí požadovaná částka, využijte možnosti hypotéky. Hypotéka je druh úvěru, který slouží k financování koupě či renovace bydlení. Za peníze z hypotéky si rovněž můžete pořídit pozemek či opravit garáž. Zkrátka realizovat své sny, které byste si jinak nemohli dopřát. Read the rest of this entry »

Zážitky jako dárek pod stromeček

Lis 10
2011

Ani se nenadějeme a budeme rozbalovat dárky pod stromečkem. Pokud chcete udělat Vašim nejbližší opravdovou radost, zapomeňte na všechny ponožky a svetry. Věnujte jim kupon na zážitek. O co, že se vlastně jedná? V posledních letech jsou nesmírně populární různé druhy zážitků. Jednoduše si na internetu objednáte zážitkové dárky a obdržíte kupon, který může věnovat jako dárek či sami uplatnit. Darujte svým blízkým něco originální, připomeňte jim, jak je život skvělý. Read the rest of this entry »

Skvělé designy pro iMechanics Shop 3

Lis 09
2011

Společnost a-net group a.s. je známá svými geniálními řešeními softwarových projektů. Pokud v současné době uvažujete o tom, že si zřídíte e-shop, měli byste vzít v úvahu iMechanics Shop 3, který je další verzí populárního internetového obchodu iMechnics Shop. Read the rest of this entry »